Lot 80
Najaarsveiling 2014
George Goursat (1863-1934)

Karikaturale figuren uit de Belle Époque

in de drukken gesigneerd 'SEM', en get. op gedrukte tekst van het voorblad en gedateerd 6 oktober 1900.

in originele map (voorop de naam SEM in goud gedrukt) met 22 losse lithobladen, 52x36 cm (16x) en 52x72 cm (8x)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500