Lot 3029
Najaarsveiling 2014
zes fencai porseleinen kop-en-schotels

19e eeuw, drie koppen met zhuanshu zegelmerk (één Xianfeng)

met een decor van verschillende figuren, teksten en symbolen en met vergulde rand. (12)

D 15,5 cm (schotels)

good condition, all without damages.

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 3.600,00

Hamerprijs: € 3.600