Lot 5518
Najaarsveiling 2014
Een ingelegd rozenhouten rechthoekige hangoor tafel

19e eeuw

op taps toelopende poten en inklapbare zijbladen.

79x92x61 cm (ingeklapt)

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260