Lot 5514
Najaarsveiling 2014
Een mahoniehouten halfmaantafel

19e eeuw

op drie taps toelopende poten, een lade en het blad met biezen ingelegd.

72x86x43 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300