Lot 5548
Najaarsveiling 2014
Een wortelnotenhouten top bureau

Hollands,19e eeuw

de onderkast met drie gebogen laden, twee zijdeurtjes en achter de klep laden en vakken, de vitrineopstand met deur en gebogen kap met gestoken ornament.

220x86x48 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700