Lot 47
September veiling 2014
H. van Riet

Gasthuishofje te Haarlem

Rechts onder gesign.

Olieverf op paneel, 54 x 39 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20