Lot 46
September veiling 2014
Willem Raaphorst

Stilleven met perziken en tinnen potje

Links onder gesign.

Olieverf op paneel, 16,5 x 25,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10