Lot 45
September veiling 2014
Leo Mechelaere

Keukeninterieur met vrouw bij plattebuiskachel

Rechts onder gesign.

Olieverf op doek, 42 x 47 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40