Lot 43
September veiling 2014
Leo Grijseels

boerderij aan het water

Rechts onder gesign.

Olieverf op paneel, 8,5 x 11,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40