Lot 41
September veiling 2014
Bos (20e eeuw)

Zeilschepen op ruwe zee

Rechts onder gesign.

Olieverf op doek, 28 x 38,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100