Lot 39
September veiling 2014
Jan Wingen

Riviergezicht met bomen langs zandweg

Links onder gesign. J.W. ged. '52

Olieverf op paneel, 26 x 41,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60