Lot 38
September veiling 2014
Jan Wingen

Zeegezicht met zicht op havenhoofd

Rechts onder gesign.

Olieverf op paneel, 34,5 x 46,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70