Lot 37
September veiling 2014
Jan Wingen

Kustgezicht.

Rechts onder gesign. J.W.

Olieverf op paneel, 23 x 17,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200