Lot 36
September veiling 2014
Jan Wingen

Boerderij aan de waterkant. Hierbij een mapje met informatie over het werk van Jan Wingen.

Rechts onder gesign. J.W.

Olieverf op board

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60