Lot 35
September veiling 2014
Ten Cate, naar C Springer

Stadsgezicht van Oudewater

Links onder gesign.

Olieverf op doek, 47 x 61 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140