Lot 57
Najaarsveiling 2014
Prof. Emil Zschimmer (1842-1917)

'Waldweg in der Dübener Heide'

rechtsonder get. en gedateerd 1914

olieverf op board, 79x69 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300