Lot 32
September veiling 2014
Diverse makers

Stadsgezichten, kasteel, schelpen, hond en verguld lijstje

Gravure, litho en prentjes, afwijkende afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15