Lot 30
September veiling 2014
Willem Minderman

Vijf etsen: Oude mol straat (waarvan 4 zonder lijst)

Rechts onder gesign.

Ets, 16,5 x 23,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80