Lot 29
September veiling 2014
Sibrandus Leonis Leovardiensis

kaart van friesland, Groningen en Drenten

Midden onder gesign. gedateerd 1579

Gravure, 37 x 51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70