Lot 27
September veiling 2014
A.L.Leveringa, en Hollandse School

Stilleven met witte rozen, polderlandschap met molen en kleur ets poortje

rechts onder gesign. en geen sign

Aquarel, gouache en kleur ets, 20 x 26,5 - 14,5 x 42 en 32,5 x 37 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10