Lot 25
September veiling 2014
A. Keus

Kippen op het erf (3x), Boerderij aan bosrand

Links en rechts gesign.

Drie aquarellen en een pastel 16,5 x 13, 11,5 x 17, 7 x 12 en 16,5 x 25 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35