Lot 23
September veiling 2014
Ina Tongert en V.d. Veer,

Zittend naakt en Staand naakt,

In dorso gesign. en rechtsonder gesign.,

Aquarel, gemengde techniek, 70,5 x 42,5 en 65 x 43 cm (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5