Lot 20
September veiling 2014
H.Th. van Houten,

Winters polderlandschap met boerderijen en boten,

Linksonder gesign. en gedateerd 1951,

Olieverf op doek, 54,5 x 95 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35