Lot 19
September veiling 2014
W. J. Rozendaal,

Gestileerde naakten,

Rechtsonder gesign. en gedateerd '52,

Zeefdruk 4/12, 35,5 x 49 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20