Lot 18
September veiling 2014
Engelbertus Gerardus van Leeuwen,

Bloembollenvelden aan bosrand en Abstracte compositie,

Linksonder gesign. en gedateerd 2000 en 1992,

olieverf op board, 48 x 58 en 46 x 65 cm (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40