Lot 17
September veiling 2014
Schalm,

Twee stadsgezichten,

Links- en rechtsonder gesign. en gedateerd 1996,

Studietekeningen, 49 x 73 (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5