Lot 5584
Najaarsveiling 2014
Eendeurs Boulle-techniek kast

Frans, 19e eeuw

Met wit marmeren blad, de deur gebogen. Met verguld bronzen beslag.

H 110x112x45 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650