Lot 10
September veiling 2014
Harry de Jager,

Kustgezicht met zeilschepen,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op doek, 49,5 x 70,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5