Lot 9
September veiling 2014
Schilperoort,

Bloemstilleven met fruit,

Linksonder gesign.,

Olieverf op doek, 78,5 x 99 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10