Lot 8
September veiling 2014
Van Wijngaarden,

Bolle vaas met bloemen,

Rechtsonder gesign. en gedateerd '50,

Olieverf op doek, 38 x 53 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30