Lot 7
September veiling 2014
Van der Laan,

Polderlandschap met zicht op dorp,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op doek, 16 x 23 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90