Lot 6
September veiling 2014
Emile Moulin,

Bosgezicht met houtvesters,

Linksonder gesign.,

Olieverf op doek, 38,5 x 48,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60