Lot 5
September veiling 2014
L. Nieuwenhuijsen, L. Knijnenberg, H.W. van Meines,

Enkhuizen, Vogel, Zandweg, Dorpsgezicht en Weg in bosrijke omgeving,

Links- en rechtsonder gesign. en gedateerd,

aquarellen en gemengde techniek, diverse afmetingen (5x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15