Lot 4
September veiling 2014
Verschillende kunstenaars,

Verschillende voorstellingen,

Links- en rechtsonder gesign.,

aquarellen, tekeningen, gemengde technieken en 1 prent, diverse afmetingen (11x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10