Lot 2
September veiling 2014
G.J. Roermeester,

Polderlandschap met visser in roeiboot en ruiter op brug,

Rechtsonder gesign.,

Aquarel, 34 x 24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15