Lot 4
Najaarsveiling 2014
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

Bloesemboom aan een dorpsrand

linksonder get. en gedateerd 1910

olieverf op doek, geplakt op paneel, 34x49 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700