Lot 2
Najaarsveiling 2014
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

stilleven met Oosters bord en kalebas

rechtsonder get. en gedateerd 1919

olieverf op doek, 44x59 cm

€ 500,00
€ 600,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000