Lot 4507
Najaarsveiling 2014
Henri Michel Antoine Chapu (1833-1891)

19e eeuw

bronzen wandsculptuur, zittende vrouw met classicistisch gewaad, gesigneerd en gietersmerk

H 36 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240