Lot 4508
Najaarsveiling 2014
Toon Dupuis (1877-1937)

begin 20e eeuw

bronzen sculptuur, staande jongen met een kikker aan zijn voeten, op ronde marmeren voet, gemonogrammeerd.

H 46 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500