Lot 3
Najaarsveiling 2014
Jan Adam Zandleven (1868-1923)

'Rozen in porseleinen pot'

linksonder get. en gedateerd 1913

olieverf op doek, 34x39 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 820,00

Hamerprijs: € 820