Lot 234
Hollandse School (19e eeuw)

Straatmuzikanten bij een herberg

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 38x35 cm

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400