Lot 202
Hollandse School (17e eeuw)

Kaart van een deel van Wassenaar

gedateerd 1640

aquarel en een tekst in inkt, op papier, geplakt op linnen, zonder lijst, 45,5x75 cm

Deze kaart is bekend bij de heer Van Lith van het Haags Historisch Museum

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100