Lot 49
Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

'Kruisiging'

linksonder get. en gedateerd '43, en in dorso op oud etiket genummerd 'No 367'

olieverf op doek, 39x28 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850