Lot 253
Hollandse School (19e eeuw)

Figuren bij een huis en ophaalbrug

linksonder onduidelijk get.

olieverf op paneel, 27,5x36,5 cm

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800