Lot 144
Juni veiling 2014
Onbekende maker,

Molen met boerderij en kippen op het erf,

Linksonder onduidelijk gesign.,

Aquarel, 53 x 39 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5