Lot 139
Juni veiling 2014
Twee onbekende makers,

Gezicht op een markt en Abstract stadsgezicht met figuren,

Beide werken onduidelijk gesign.,

Aquarel, gemengde techniek, 63,5 x 49 en 57 x 43,5 cm (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10