Lot 137
Juni veiling 2014
J. Linschooten,

Rode maskers,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op board, 53,5 x 43,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40