Lot 136
Juni veiling 2014
J. P van Wisseling (1812 - 1899),

Landschap met figuur en koe op landweg,

Rechtsonder gesign.,

Aquarel, 18 x 9,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60