Lot 134
Juni veiling 2014
J. A. van Dorst,

Vrouw met vaas,

Linksonder gesign.,

Olieverf op doek, 57 x 47 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5