Lot 132
Juni veiling 2014
Hollandse School (draagt naam J. Schaeffer),

Waterlandschap met vlucht eenden,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op doek, 68,5 x 48,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20